За день голосування поліцейські Донеччини відкрили 22 кримінальних провадження за фактами порушень під час виборів

26.10.2020


Станом на 00.00 поліціязареєстровала300 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Правоохоронці продовжують нести службу на виборчих дільницях під час підрахунку голосів.

Упродовж минулої доби поліцейські Донеччини зафіксували 300 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом.

За 22 фактами порушень відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Із них дев'ять – це порушення здійснення виборчого права, сім - незаконне використання виборчого бюлетеня, голосування виборцем більше одного разу, три – підкуп виборців, два – фальсифікація чи підробка виборчої документації, один – погроза вбивством.

Загалом було складено 10 адміністративних протоколів. Переважна більшість із них - за ст. 212-23 КУпАП (пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня).

Після опівночі, 26 жовтня, поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань ще один факт підкупу виборців у Лимані. Повідомлення надійшло від спостерігача однієї з політичних партій. Заявник повідомив, що біля входу до дільниці стоїть чоловік та пропонує 200 гривень за голосування за певного кандидата. За фактом проводиться досудове розслідування.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета