За добу дільничні поліцейські Слов’янська розкрили дві крадіжки

15.10.2020


Один з потерпілих постраждав від свого сусіда, який заволодів майном з його домоволодіння, інший після візиту знайомої позбувся банківської картки та заощаджень з неї.

До поліції Слов’янська звернувся мешканець мікрорайону Черевківка, який виявив зникнення майна та металевих виробів зі свого домоволодіння.

Дільничними офіцерами було встановлено, що крадіжку скоїв сусід заявника, який дочекався відсутності господаря та «похазяйнував» у його дворі.

Того ж дня про крадіжку своєї банківської картки заявив житель мікрорайону Залізничний. Чоловік спочатку вирішив, що просто загубив картку десь вдома, але згодом став отримувати повідомлення про зняття коштів з рахунку.

Дільничні офіцери встановили, що до майнового злочину причетна знайома потерпілого, яка напередодні була у нього вдома. 40-річна жителька смт Билбасівка дізналась пін-код картки та за кілька годин витратила з неї та 3 тисячі гривень.   

За вказаними фактами поліцією відкриті кримінальні провадження за ч.3 та ч.1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета