17 грудня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, глава Національної поліції України Сергій Князєв та очільник Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін під час робочого візиту презентували мотиваційну програму правоохоронцям Донецької області.

Загалом в цьому році до Слов'янської поліції надійшло та було опрацьовано близько 43 тисячі звернень та повідомлень - зросла кількість звернень за допомоги інтернету та під час прийому громадян керівництвом. З початку року більше 500 громадян прийшли на особистий прийом до начальника поліції.

До чергової частини Слов'янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 250 повідомлень, 11 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Встановлено, що до складу цієї злочинної групи входило більше 30 спільників. Наразі затримано п’ятеро. Продовжуються заходи, спрямовані на затримання та встановлення інших учасників злочинного угрупування.

Упродовж тижня до чергових частин Слов'янського відділу та Лиманського відділення поліції надійшло 963 повідомлення, 73 з них мали ознаки кримінальних правопорушень.

Поліцейські приділяють велику увагу питанням профілактики та недопущення скоєння злочинів та правопорушень неповнолітніми. З метою проведення попереджувальної і роз'яснювальної роботи поліцейські регулярно зустрічаються з дітьми.

Результати соціологічного дослідження «Громадська думка про права людини», проведеного Центром інформації про права людини спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, були представлені сьогодні, 14 грудня, під час брифінгу в Головному управлінні Нацполіції в Донецькій області.

54 – річний житель Слов'янська за місцем свого проживання незаконно зберігав гвинтівку. Зі слів чоловіка зброю він придбав для самозахисту.

До чергової частини Слов'янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 145 повідомлень, 12 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Про це повідомив начальник поліції Донецької області Микола Семенишин під час спільного брифінгу з представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій.

На вулиці населених пунктів регіону співробітники Нацполіції та військовослужбовці Нацгвардії України. Головне завдання правоохоронців залишається незмінним: втримати оперативну обстановку стабільною.

32 роки відділяє нас від дня, який став чорним у долі України. В рядах ліквідаторів були і співробітники внутрішніх справ Донецької області. Про відрядження до Чорнобиля - від Володимира Шкарупи.

На території шести регіонів країни було проведено спецоперацію із затримання учасників організованої злочинної групи шахраїв. Наразі встановлено, що в результаті їх діяльності громадяни втратили більш як 20 мільйонів гривень.

День вшанування учасників ліквідації наслідків на атомній електростанції визначено, щоб гідно відзначити мужність, самовідданість та високий професіоналізм ліквідаторів-чорнобильців.

В райдержадміністрації відбулась зустріч співробітників поліції, працівників соціальних служб з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями. Інформаційна зустріч була присвячена актуальним питанням правового та соціального захисту дітей.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета