З нагоди професійного свята поліцейські отримали подяки від міського голови та начальника слов’янської поліції.

Це п’ять років змін та становлення. П’ять років придбань.

На поліцію покладена відповідальна і благородна місія: захищати громадян, боротися зі злочинністю, охороняти громадський порядок, а також надавати допомогу тому, хто її потребує.

В чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 168 повідомлень, 16 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Поліцейські модернізували роботу в курортній зоні. Туристична поліція працює в с. Щурове та с. Брусівка. Це пришвидшить реагування на виклики, дозволить забезпечити поліцейську присутність та підвищити рівень безпеки громадян у місцях відпочинку.

На блокпосту, що діє в рамках ООС поблизу Слов'янська під час перевірки пасажирів рейсового автобуса, що прямував у Харків у 42-річного чоловіка правоохоронці виявили та вилучили чотири гранати, тротил та світлошумову шашку.

Звертайтеся лише в той сервісний центр МВС, який обрали під час замовлення.

В умовах додержання карантинних заходів, затверджених постановою КМУ від 15.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», особистий прийом громадян керівництвом відділу здійснювати згідно графіку по телефону.

29-річний грабіжник зірвав з потерпілої золотий ланцюжок та втік. За декілька годин зловмисник був затриманий за орієнтуванням у Дружківці.

В чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 168 повідомлень, 16 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Правоохоронці отримали нагороди від керівництва Донецької військово-цивільної адміністрації, Операції об’єднаних сил та Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Для цього достатньо дати відповіді на прості запитання, і через деякий час Вам зателефонує представник інституту для надання детальної інформації щодо вступу.

Двоє раніше судимих молодиків викрали близько 20 тисяч гривень, алкоголь та продукти харчування. На викрадені кошти вони поїхали на базу відпочинку, де і були затримані поліцейськими.

З них 33 водія керували транспортним засобом в стані сп'яніння, 15 чоловік порушили правила проїзду пішохідних переходів, ще 30 водіїв керував автомобілем без жодних документів. Були виявлені і інші порушення ПДР, водії притягнуті до адміністративної відповідальності.

В умовах додержання карантинних заходів, затверджених постановою КМУ від 15.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», особистий прийом громадян керівництвом відділу здійснювати згідно графіку по телефону довіри Слов’янського ВП 050-692-66-69.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета