Співробітники Лиманського відділення поліції провели пізнавальні бесіди та нагадали про запобіжні заходи, про які слід пам'ятати дітям при виявленні снарядів, мін та гранат.

20 лютого - Пам'ятний день для України. Сьогодні відзначається подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

В результаті співпраці з небайдужими громадянами, в тому числі і з окупованої території, майже щодня поліцейські виявляють бійців незаконних воєнізованих формувань. Цього тижня серед затриманих - жителі Слов'янська та Лиману у віці від 31 до 52 років.

Сюжети про роботу співробітників Слов’янського відділу поліції та правоохоронців регіону.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 136 повідомлень, 8 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Придбавши мед у незнайомої жінки, пенсіонерка з Миколаївки втратила 25 тисяч гривень. Поліція займається розшуком зловмисниці та просить громадян бути пильними.

Як правило на подібні прийоми часто приходять пенсіонери: люди похилого віку не завжди можуть розібратися з виникаючими у них правовими питаннями, причому часто не пов'язаними з компетенцією поліції.

Здобиччю зловмисника стали телевізор, кухонна плитка та металеві вироби, які він із ціллю подальшої реалізації відвіз додому. Тепер йому загрожує до 6 років позбавлення волі.

У цей день вони вітають один одного з Днем народження та мовчки вшановують побратимів, які назавжди залишилися в дебальцевському снігу. Десять днів 26 правоохоронців під обстрілами до останнього утримували відділ міліції, вивозили поранених та загиблих, ділилися з жителями продуктами. За цей час вони навчилися ходити в розвідку, знешкоджувати ДРГ та вибиратися із засідки. Жодного разу не тримавши у руках щось потужнішого за автомат, знищували ворога з вогнемету і разом з військовими тримали оборону біля зеніток.

Щоб нагадати дорослим про їх батьківські обов’язки діти з «Ліги майбутніх поліцейських» Слов’янська вийшли на вулиці міста з закликом не залишати своїх дітей без догляду та звертати увагу, де та як їх дитина відпочиває, чим вона цікавиться та захоплюються.

Працівники ювенальної превенції постійно проводять рейди по магазинах і торгових закладах, де продають алкоголь. Правоохоронці акцентують увагу на дотриманні продавцями закону, що забороняє реалізацію спиртних напоїв неповнолітнім.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 128 повідомлень, 3 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

У святкових заходах взяли участь близько десяти тисяч громадян. Поліцейські не тільки забезпечили правопорядок, але й прийняли участь в святкових заходах.

До єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 69 матеріалів. Правоохоронці вилучали боєприпаси, виявляли наркотичні засоби, розкривали крадіжки майна громадян, затримували учасників НЗФ та розшукуваних зловмисників.

На загальних зборах очільник поліції Донецької області Микола Семенишин обговорив з лігівцями плани щодо розширення організації та подальшого розвитку її діяльності.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас