Сюжет каналу "С Плюс" - Як працювати з ВІЛ/СНІД інфікованими людьми та пацієнтами.

Виявилось, що до майнового злочину причетний неповнолітній односільчанин потерпілого.

Про це 18 вересня, повідомив Голова Нацполіції під селекторної наради за участі керівників центральних і територіальних підрозділів поліції в областях.

Лиманським відділенням поліції встановлюється місцезнаходження безвісти зниклого Роменського Богдана Олександровича, 03.12.2008 р.н.

До чергової частини Слов'янського ВП ГУНП в Донецькій області надійшло 123 повідомлення, 6 з них - із ознаками кримінального правопорушення.

Сюжет каналу "С Плюс" - Хизувався перед подругою та ледь не знищив будівлю.

Вночі двоє чоловіків розбили вікно та заволоділи майном власника об'єкту. Вже наступного дня їх було затримано співробітниками карного розшуку.

У період пандемії правоохоронці, як і лікарі, опинилися на передовій боротьби з коронавірсуною інфекцією. Окрім забезпечення карантинних заходів, вони продовжують виконувати свою повсякденну роботу. Щоденно у понад 100 правоохоронців МВС виявляють COVID-19.

40-річний чоловік пояснив правоохоронцям, що "добув" вибухонебезпечну речовину зі знайдених раніше патронів.

У регіоні проходить профорієнтаційна кампанія: правоохоронці знайомлять старшокласників з перевагами своєї професії і запрошують до навчання. Кожен може отримати всю необхідну інформацію для вступу у виш та ознайомитися з роботою поліції в неформальній обстановці.

Хлопчик, який знаходився вдома один, випав з вікна десятого поверху. Обставини події з'ясовуються в ході відкритих проваджень за двома статтями Кримінального кодексу України.

До чергової частини Слов'янського ВП ГУНП в Донецькій області надійшло 144 повідомлення, 12 з них - із ознаками кримінального правопорушення.

Двоє раніше судимих чоловіки переміщувались на автомобілі та скоювали крадіжки у нічний час. Вони розукомплектовували автомобілі та мотоцикли, забирали все цінне майно з гаражів. Наразі зловмисникам загрожує до 6 років позбавлення волі.

На цьому Голова Національної поліції України наголосив під час виступу на засіданні Кабінету Міністрів 16 вересня. Урядовці підтримали ініціативу та схвалили представлену Стратегію.

Подія сталася вчора ввечері на території міста. Загиблим виявився 27-річний мешканець Бахмута.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета