За кілька годин дільничні офіцери поліції задокументували дев’ять фактів торгівлі у невстановлених місцях, а також факт незаконної реалізації сигарет – вилучено понад 170 пачок. На порушників були складені адмінпротоколи.

У період окупації регіону чоловік незаконно здійснював огляд транспорту і громадян на блокпості поблизу свого селища.

Сьогодні поліцейські зареєстрували рекордну кількість звернень і заяв від громадян. 140 разів правоохоронці виїжджали на допомогу слов`янцям і 85 – лиманцям. Тільки 5 % з усіх заяв з ознаками кримінального правопорушення.

За три тижні двоє жителів міста сім разів проникали до чужих дворів, звідки виносили майно господарів. У даний час правопорушники затримані, їм загрожує до 6 років позбавлення волі.

Починаючи з профілактики правопорушень на дорогах до припинення домашнього насильства та порушень публічного порядку – в обласному главку співробітники превенції відзвітували про результати роботи за останні 6 місяців.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 159 повідомлень, 9 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Протягом дня на території населеного пункту поліцією було виявлено одне правопорушення кримінального характеру та 18 - адміністративного.

Протягом року правоохоронці забезпечують безпеку дітей під час навчального процесу, на вулиці та вдома, а з настанням літнього періоду ця робота проходить на території дитячих оздоровчих установ.

Співробітники поліції виявили 58 фактів незаконного виготовлення, зберігання та пересилки наркотиків, 9 випадків збуту, ліквідували 3 притони і знищіли 11 наркоплантацій.

В цій сім’ї виховується четверо дітей, одна дівчинка і три хлопчика. Раніше родина в поле зору поліцейських не потрапляла, але після того, як до поліцейських надійшло повідомлення про неналежне виховання дітей правоохоронці деякий час будуть спостерігати за сімьєю, аби впевнитися, що дітям нічого не загрожує.

Навесні 2014 року 40 – річна жителька Слов'янська підтримала свого чоловіка та добровільно сприяла бандформуванням. Чоловік затриманої вже притягується до кримінальної відповідальності. Подружжю загрожує до 8 років позбавлення волі.

Чоловік переобладнав свою кухню в нарколабораторію, а на городі висадив коноплі. Таким чином на розсуд відвідувачів зловмисник пропонував різні види наркотиків.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 189 повідомлень, 9 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

За попередніми даними діти відчули недомагання вчора, 16 липня, після вечері. У дітей спостерігалося підвищення температури та нудота. 33 дитини віком від 9 до 16 років були госпіталізовані до інфекційних відділень сусідніх міст.

Правоохоронці проводять активну роботу щодо розшуку зниклих без вісті осіб та правопорушників. Доволі часто об’єктом пошуку поліцейських стають неповнолітні та літні люди, адже вони є найуразливішою категорією населення.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета