Один порушник житель міста Микалаївка, другий – Харьківської області. На порушників складені відповідні адмінпротоколи, водійські посвідчення вилучені, а водії відсторонені від керування.

Завдяки цілодобовій роботі контрольно-пропускному пункті поліцейськими, що входять до складу ООС, було зареєстровано 2 факти незаконного зберігання зброї та боєприпасів, а також виявлено посібника бойовиків та незаконного мігранта.

12 – річні подружки зранку пішли до школи та зникли. Школярки раніше не зникали, тому батьки забили на сполох. Менше ніж за годину дівчата були знайдені.

Мешканці скаржилися на шахраїв, недбайливих квартирантів, родичів, сусідів, а також цікавилися розслідуванням конкретних кримінальних проваджень. Всього до полковника зі своїми питаннями звернулися 10 громадян.

Поліцейські розповіли дітям про важливість взаємодії пішохода і водія на дорозі, познайомили з правилами, які регулюють обов'язки учасників дорожнього руху, а також з термінологією і поняттями в сфері безпеки дорожнього руху.

Сюжети про роботу співробітників поліції Донецької області.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 155 повідомлень, 8 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

В обох випадках наркотики були вилучені у пішоходів - жителів Миколаївки 1993 та 1994 років народження. Вилучене направлено на експертизу.

Під час відпрацювання селища увагу поліцейських привернув хлопець, який виходи з магазину пачкою сигарет. Як виявилося, хлопцю 16 років і купив він тютюн для себе. З підлітком і його батьками проведена профілактична робота.

Тільки за тиждень слов'янські поліцейські вилучили у місцевих жителів наркотичних речовин на суму понад 200 тисяч гривень.

Фахівці з Чехії, Словаччини, Польщі провели у Слов’янську лекцію з кібербезпеки смартфорнів та безпеки в мережі інтернет для громадян.

Начальник поліції Сергій Альошин під час зустрічі з керівниками місцевої та районної ради, а також представниками відділу охорони здоров’я обговорили поточну ситуацію, пов’язану із звалищами шприців поблизу недобудов та закинутих будівлях, а також напрацьовували системні шляхи виходу з цієї ситуації, що передбачають тривалу співпрацю багатьох органів та служб.

«Мама з татом влаштували скандал, а мені страшно», - 16 хвилин заспокоювали дівчинку не найближчі люди, а співробітники кол-центру 102. До приїзду наряду поліції школярка була під повним контролем.

Сходи громадян відбудуться в середу, 19 вересня о 16.00 за адресою – вул. Шевченко, 4 і 21 вересня о 17.00 – вул. Підгорна, 56.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 124 повідомлення, 4 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета