Житель міста 1963 року народження зберігав вдома наркотичну речовину, а також засоби для її обробки та вживання.

Чоловік 1975 року народження добровільно сприяв незаконним збройним формуванням, про що тепер жалкує. Наразі його вчинок кваліфікується за ч.2 статті 260 Кримінального кодексу України.

Про роботу дільничних офіцерів поліції та криміногенну обстановку в районі говорили під час зустрічі очільник поліції та представники місцевої влади.

Всеукраїнське відпрацювання з протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів і вибухівки тривало протягом місяця. Поліцейські прифронтового регіону виявляли диверсійні схованки та максимально блокували шляхи витоку зброї: на блокпостах, вокзалах, у поштових відділеннях. Адже пильність тут – це безпека жителів далеко за межами Донеччини.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 173 повідомлення, 8 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Для контролю за якістю та забезпечення оперативного реагування на будь-які позаштатні ситуації створені додаткові мобільні групи. В єдиній системі охорони правопорядку задіяні екіпажі патрульної поліції та поліції охорони, які розміщені у місцях найбільшої концентрації людей і транспорту.

«Чи доводилося вам звертатися в поліцію?», «Чи довіряєте ви їй?», «Що, на вашу думку, потрібно змінити в роботі правоохоронців?» - з такими питаннями звертались до жителів Слов'янська учасники «Ліги майбутніх поліцейських».

Двоє порушників ухилялися від суду за незаконне заволодіння транспортними засобами, а один за несплату аліментів. Всього співробітники Слов'янського відділу поліції розшукують ще більше 400 осіб, майже 350 з них – за скоєння злочинів.

Під час несення служби поліцейські звернули увагу на перехожего з пакетом - як виявилося, чоловік носив із собою свіжозірваний канабіс.

В 67 навчальних закладах відбулися святкові заходи. Аби не допустити правопорушень та конфліктних ситуацій у кожній школі чергували поліцейські.

Автомобіль «Ланос» зіткнувся з автобусом на зупинці громадського транспорту. Постраждав водій легковика.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 222 повідомлення, 11 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Перед літніми канікулами поліцейські провели заняття з вихованцями "Смарагдового міста", серед яких є й евакуйовані діти з Торецька.

48 – річний житель Слов'янська вважав, що якщо він стане у витоках «нової республіки» він отримає достойну посаду в «оборонних» органах чи «владі». Однак з початком звільнення півночі від окупації, він злякався і втік.

Жертвою аферистів стала 47 – річна жінка. Зловмисники зняли гроші з рахунку потерпілої, відновивши собі сім-картку, до номеру якої була «прив’язана» банківська картка.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета