Міністр внутрішніх справ заявив, що патрульна поліція суворо каратиме водіїв та власників комерційних транспортних засобів, які їздять на «лисій гумі» або використовують для економії грошей колеса, які мають недопустимі недоліки. А також тих, хто перевищує швидкісний режим та правила маневрування.

Протягом доби в Донецькій області сталося шість ДТП з постраждалими, серед яких – 12-річна дитина. Поліцейські встановлюють обставини аварій та посилюють заходи із запобігання травматизму.

"Безпечна громада" – концепція, яку Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція поетапно втілюють в життя. Це виражається у сталому збільшенні кількості поліцейських офіцерів громади, які виступають своєрідним осередком безпеки на ввіреній території.

Усього протягом місяця силами правоохоронців, що чергували на пропускних пунктах поблизу Слов'янська виявлено 16 порушень.

Про це під час наради з керівниками підрозділів превентивної діяльності повідомив заступник Голови Нацполіції Олександр Фацевич.

У понеділок, 6 грудня 2021 року, до чергових частин підрозділів надійшло 97 повідомлень від громадян, 13 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Керівник поліції Донецької області Руслан Осипенко подякував військовослужбовцям Збройних Сил України, які на передовій дають відсіч агресору. Поліцейські вшанували загиблих героїв та відзначили подяками воїнів, з якими пліч-о-пліч несуть службу на території операції Об’єднаних сил.

За попередньою змовою групою осіб громадянин Туркменістану надав правоохоронцю неправомірну вигоду за приховування порушення законодавства України в міграційній сфері. Факт надання хабаря було задокументовано за силової підтримки роти поліції особливого призначення.

Відповідно до постанови КМУ №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» поліцейські уповноважені проводити вибіркові перевірки документів, які підтверджують COVID-безпечність.

З нагоди четвертої річниці створення підрозділу начальник поліції Донеччини Руслан Осипенко нагородив кращих бійців роти спецпризначення. З початку року за участі правоохоронців було виявлено та припинено більше 400 правопорушень.

4-5 листопада до чергових частин підрозділів надійшло 195 повідомлень, 15 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Водій ВАЗ збив чоловіків та, не спиняючись, втік з місця аварії. Поліцейські встановили особу зловмисника та знайшли авто, яке він сховав у сусідньому населеному пункті.

Під час брифінгу із журналістами, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський сказав, що наступного року в держбюджеті на систему МВС закладено невелике збільшення. Однак, цих коштів недостатньо для підвищення заробітних плат правоохоронцям. Тому, МВС напрацьовує нові можливості для збільшення грошового забезпечення.

Поліцейські на практиці вивчали метод виявлення прихованої інформації з використанням поліграфа. З психологічними тонкощами розпізнавання неправди колег ознайомив заступник начальника відділу психологічного забезпечення поліції Донеччини, спеціаліст в області детекції брехні, дійсний член Американської асоціації поліграфологів Роман Клименко.

У чергові частини Слов'янська та Лиману надійшло 101 повідомлення, 9 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал