18-19 січня релігійні заходи відбудуться у 104 населених пунктах області. Орієнтовна кількість відвідувачів - 38 тисяч. Біля культових споруд та місць, обладнаних для купання, цілодобово чергуватимуть наряди поліції.

Навчання провели з метою підтримки належного рівня оперативної готовності рятувальних підрозділів до виконання дій з порятунку людей на воді та недопущення трагічних випадків загибелі на водоймах міста у зимовий період та під час масових купань в ополонках на свято.

6-річна дівчинка проживала в холодному і недоглянутому будинку, при цьому її мати виявилась любителькою "міцних" напоїв. 36-річну жінку притягнуто до адміністративної відповідальності, її сім'ю взято на профілактичний облік поліції.

Під час курсів, поліцейські вивчають теорію та відпрацьовують на практиці необхідні навички: серцево-легеневу реанімацію, зупинку кровотечі, першу допомогу під час опіків, переламах, переохолодженні, втопленні.

Предмет, схожий на газовий пістолет, знаходився в автомобілі, що з'їхав у кювет. Зброю було вилучено та направлено на експертизу.

Планується, що проект «Поліна» (поліція проти насильства), який функціонує в Україні близько півроку, невдовзі з’явиться в Маріуполі. В Лівобережному відділенні поліції вже створено групу поліцейських для оперативного реагування на звернення жертв насильства у родині.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 140 повідомлень, 6 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

53-річний чоловік змінив місце проживання, ухиляючись від суду за зберігання наркотиків.

Начальник Слов'янського відділу поліції Сергій Альошин відповість на запитання громадян в ході "прямої телефонної лінії"

На території регіону очікуються опади у вигляді снігу з дощем, внаслідок чого на дорожньому покритті може виникнути ожеледиця, сніговий накат та замети. Слов’янські поліцейські, готові до погіршення погоди і усуненню наслідків негоди у найкоротші терміни, разом з дорожніми службами та МНС.

На 657 км автодороги «Київ – Довжанський» водій позашляховика, у салоні якого було 2 пасажирів, не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль з'їхав у кювет.

Про роботу мобільних груп з протидії домашньому насильству, а також про новації, які передбачені ухваленим законом, розповів заступник начальника Управління дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності Нацполіції Андрій Лабунь.

Організувавши повномасштабні пошуки, правоохоронці виявили неповнолітніх втікачів біля вокзалу, звідки вони хотіли дібратись до сусіднього району.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 151 повідомлення, 7 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

З Центру соціально-психологічної реабілітації дітей у Слов’янську пішли та не повернулися двоє дітей: 13-річний Валерій Неведомський, мешканець села Парасковіївка Бахмутського району, та 12-річний Ярослав Титков, мешканець Слов’янськ.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас