Мета акції – нагадати один одному, що використання пасків безпеки здатне врятувати життя людини під час надзвичайної ситуації на дорозі.

В чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 123 повідомлення, 18 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Сюжет каналу "Донеччина TV" - Неподалік села Привілля сліди вирубування дерев.

Якщо ви хочете повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, дзвоніть на безкоштовну гарячу лінію, яка працює з 08.00 до 20.00: 0-800-50-02-02

Група експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та політехнічного інституту прибули у Слов’янськ для проведення слідчого експерименту щодо обставин загибелі італійського фоторепортера А.Роккелі та російського перекладача А.Миронова 24 травня 2014 року.

Було встановлено, що до злочину причетний односельчанин потерпілої, що проник до гаражу та заволодів її майном.

В обласному главку поліції Донецької області відбулося обговорення питань взаємодії з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На порядку денному – питання щодо дотримання прав громадян, затриманих за вчинення правопорушень.

В чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 143 повідомлення, 7 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Робота блокпостів, реагування на повідомлення громадян, безпека дорожнього руху, охорона правопорядку на вулицях, безпека дітей, протидія домашньому насильству, а також інші напрямки роботи правоохоронців.

За тиждень працівниками слов’янської поліції складено більше 70 матеріалів у відношенні водіїв, які порушили правила дорожнього руху.

До Дня захисту дітей Харківський національний університет внутрішніх справ спільно з Координатором проєктів ОБСЄ та Харківською облдержадміністрацією проводять Інтернет-олімпіаду з інформаційної безпеки - для випускників закладів загальної середньої освіти України.

Кримінальна подія сталась на вихідних у мікрорайоні Артема. Троє місцевих мешканців проникли на закриту територію та демонтувати металоконструкції.

Відповідно до рішення Уряду, з 25 травня Державна міграційна служба України послаблює обмеження, встановлені у зв’язку із запровадженням в Україні карантину.

Важлива інформація про безпеку, зміни у законах, корисні поради, як захистити свої права, підбірки вакансій та цікаві історії з поліцейського життя з перших вуст – у більш зручному форматі.

65 з них мали ознаки кримінальних злочинів та майже 350 адміністративних порушень.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета