З 19 листопада іноземні громадяни, що заїхали на своїх авто в Україну, і громадяни України, що їздять на машинах з номерами іноземної реєстрації будуть нести відповідальність за перевищення швидкості та порушення інших правил дорожнього руху.

Реалізатори намагаються продати людям продукти харчування та промислові товари з сумнівних вітрин: багажників автомобілів, переносних столів та лотків. Найбільше скупчення таких торговців спостерігається в районі центрального ринку.

Під час сварки в своєму будинку 40-річний чоловік побив дружину побутовими предметами по голові та пішов спати. Виявивши жінку мертвою, зловмисник з двома дітьми уїхав. Вбиту виявили поліцейські, які прибули на повідомлення про пошкодження вікон у будинку.

Найбільшу кількість хворих на COVID-19 зареєстровано у Миколаївській області (+19), у Дніпропетровській області (+18) та у м. Києві (+66).

Поліцейські перш за все проводять інформаційну роботу з громадянами, а також контролюють дотримання протиепідемічних норм. Виявлено 96 порушень карантину «вихідного дня» в суб’єктах господарювання та 272 фактів перебування у громадських будівлях і транспорті без маски.

В чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 97 повідомлень, 9 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

76 з них мали ознаки кримінальних злочинів: порушення виборчого законодавства, ДТП з постраждалими, ліквідація конвертаційного центру.

Сьогодні, 23 листопада, за добу зафіксовано 456 випадків зараження коронавірусною хворобою серед правоохоронців МВС, упродовж минулого тижня таких випадків було 2686.

«Медичний» факультатив для учнів 10 класу Рубцівської школи провів поліцейський офіцер громади Володимир Гладкоскок. Поліцейський розповів дітям про серцево-легеневу реанімацію, зупинку кровотечі, звільнення дихальних шляхів від стороннього тіла.

У випуску ви дізнаєтесь про таке: чому мешканець Слов’янська вбив свого знайомого, як кіберполіцйеські Донеччини викрили шахрая, який ошукував громадян через соцмережу та що стало причиною вибуху на території металобази у Волновасі

Про це йшлося сьогодні, 23 листопада, під час спільного брифінгу начальника Слов'янського відділу поліції з представниками Громадянської мережі ОПОРА у Краматорську. Станіслав Загурський розповів про задіяні сили поліції під час виборів та зареєстровані правопорушення.

За дві доби в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 274 повідомлення, 11 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

За двома фактами порушень складені адміністративні матеріали. О 20:00 всі виборчі дільниці зачинилися. Правоохоронці продовжують нести службу у посиленому режимі під час підрахунку голосів.

Про це повідомив начальник Слов'янського відділу поліції під час наради з представниками ГО «Громадянська мережа «ОПОРА». Станом на 14.00 слов'янські поліцейські зареєстрували 10 повідомлень про можливі порушення виборчого процесу.

Поліцейські реагують на кожне звернення. За усіма заявами, що надійшли з виборчих дільниць, триває перевірка.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета