Минулого року понад 80% повідомлень громадян стосувалися шахрайських дій у віртуальному просторі. Найбільш розповсюдженими схемами аферистів були продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства, фішингові ресурси.

В ході конфлікту раніше судимий чоловік побив свою 81-річну родичку, яку після цього було госпіталізовано. За кілька годин правопорушника затримали співробітники карного розшуку.

За ініціативою керівництва підрозділу хол будівлі був обладнаний для надання допомоги тим, хто отримав переохолодження.

Оперативники встановили особу грабіжника за прикметами - виявилось, що раніше він вже мав проблеми з законом.

Реалізатор кіоску, що працював у мікрорайоні Артема, був притягнутий до відповідальності згідно до кодексу України про адміністративні правопорушення. Саморобний алкоголь та тютюнові вироби вилучені.

За добу до чергової частини підрозділу надійшло 101 повідомлення, 8 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

В умовах додержання карантинних заходів, особистий прийом громадян керівництвом відділу здійснювати згідно графіку за телефоном довіри 050-692-66-69.

Жінка залишилась без смартфону після спілкування із незнайомцем на базі відпочинку у Лиманському районі. Днями місцевим оперативникам вдалось встановили особу правопорушника, який раніше вже мав проблеми з законом.

Реагуючи на отриману інформацію, поліцейські перевірили торговий заклад та склали протокол про адмінпорушення на його співробітницю.

Новий інформаційний майданчик, метою якого є якісне і своєчасне інформування мешканців регіону, було створено в рамках співпраці керівництва поліції Донеччини та Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За добу до чергової частини підрозділу надійшло 91 повідомлення, 6 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

В умовах додержання карантинних заходів особистий прийом громадян керівництвом відділу здійснювати згідно графіку за телефоном довіри 050-692-66-69.

Заступник начальника одного з відділів допомагав підприємцям отримувати посвідчення про проходження курсів з охорони праці.

Аферисти виманюють гроші на «лікування» - це одна з найпопулярніших шахрайських схем наряду зі «звільненням від покарання».

Серед розшукуваних - ті, хто уникали правосуддя, безслідно пішли з дому та навіть переховувались від рідних.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета