Зберігання зброї без дозвільних документів – це кримінальне правопорушення, яке тягне за собою покарання.

Готову до вживання наркотичну речовину 47 – річний чоловік зберігав у літній кухні та господарських будівлях.

Коли в місті розпочалася активна фаза АТО, 34 – річний чоловік повернувся до рідного міста, яке згодом було окуповано бойовиками. Жити в такій раніше бажаній «республіці» він не захотів, тому виїхав на підконтрольну Україні територію, де і був затриманий.

Начальник Слов'янського відділу поліції Сергій Альошин відповість на запитання громадян в ході "прямої телефонної лінії"

За місцем свого проживання 35 - річний житель Лимана у компанії своїх знайомих виготовляв наркотик, після чого випробували його на собі. В квартирі зловмисника вилучено наркотичні речовини та предмети для їх виробництва і вживання.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 139 повідомлень, 8 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Сьогодні за спільної ініціативи Головного управління Національної поліції в Донецькій області та обласної прокуратури проведено демонтаж невибухових інженерних загороджень (тетраподів) на швидкісній ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення «Слов’янськ - Донецьк - Маріуполь».

Чи не сповістивши батьків й відключивши телефони дівчата поїхали зі Слов'янська. За два дні співробітники ювенальної превенції знайшли їх у місті Лозова.

З метою попередження та розкриття злочинів, пов'язаних з незаконною торгівлею саморобної алкогольної продукції, інспектори відділення превентивної діяльності регулярно проводять заходи, пов'язані з профілактикою самогоноваріння і попередження злочинів, скоєних у стані алкогольного сп'яніння.

Останнім часом довіра до правоохоронців зростає і зловмисники цим користуються. «Ваш родич скоїв злочин» - один з найпоширеніших видів шахрайства. На гачок таких аферистів потрапили 70% від всіх жертв шахраїв.

У будинку 52-річного чоловіка правоохоронці виявили саморобну "оранжерею", в якій проростали кущі конопель рідкого виду, а також насіння канабісу. Тепер йому загрожує кримінальна відповідальність за зберігання та вирощування конопель.

Сильний снігопад став причиною ускладнення руху на дорогах півночі Донеччини. Водії легкових та вантажних автомобілів не справляються з керуванням на слизьких ділянках доріг та з’їжджають у сніг на узбіччях.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 124 повідомлення, 11 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Усього за три тижні практичного етапу операції «Мігрант» на території оперативної зони притягнуто до відповідальності 14 порушників міграційного законодавства, у тому числі 4 громадян, які надавали сприяння іноземцям-правопорушникам.

Сюжети про роботу правоохоронців регіону.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас