Всі населені пункти перебуватимуть під цілодобовою охороною поліцейських. Допомогу надаватимуть співробітники ДСНС та військовослужбовці Нацгвардії України.

Інформація про території обслуговування дільниць поліції у Слов'янському районі.

Аварія за участю двох автомобілів відбулась ввечері, 17 березня, на вулиці Василівський.

Як правильно переходити вулицю, поводитись у різноманітних дорожніх ситуаціях, а також про права та правила поведінки учасників дорожнього руху дізнались учні міської ЗОШ №2.

За вихідні в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 224 повідомлення, 14 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Сюжети про роботу співробітників Слов’янського відділу поліції та правоохоронців регіону.

На Донеччині затриманий іноземець, який перебував у міжнародному розшуку за шахрайство в особливо великому розмірі

Упродовж тижня до чергових частин Слов'янського відділу та Лиманського відділення поліції надійшло 856 повідомлень, 46 з них мали ознаки кримінальних правопорушень.

З'ясувалось, що 54-річний чоловік переховувався в одному з лікувальних закладів. Судимість, що на нього очікує, виявилась для нього далеко не першою.

Відбулася перша зустріч керівництва Нацполіції України з членами групи міжнародних експертів із розробки системи інтегрованого управління кордонами (ІУК).

Інформація про території обслуговування дільниць поліції у м. Слов'янську

Жертвою зловмисників став 30 – річний житель Слов'янська. Здобиччю крадіїв стали особисті речі та документи.

За добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 131 повідомлення, 7 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Публічна безпека мешканців та гостей Словянська - під посиленим контролем співробітників Нацполіції та військовослужбовців Нацгвардії України. Мета правоохоронців – не допустити дестабілізації обстановки, забезпечити публічну безпеку та працювати на попередження злочинів.

Чоловік 1979 року народження знайшов небезпечний предмет ще восени минулого року, і з того часу зберігав його вдома. До знешкодження знахідки залучались спеціалісти вибухотехнічного відділу поліції області.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета