Про це та інше розповів журналістам начальник поліції Слов’янська Станіслав Загурський під час прес – конференції.

Сьогодні, в Лиманській міській раді пройшла робоча зустріч за участю начальника Лиманського відділення поліції.

28 червня 2018 року у річці Казений Торець в Слов’янську виявлено труп невстановленого чоловіка з ознаками насильницької смерті.

В Слов'янській районній державній адміністрації пройшла робоча зустріч представників влади та силовиків. Присутні обговорили питання охорони громадського порядку в день проведення виборів та під час підготовчого періоду.

З початку року за злочини, пов’язані з обігом наркотиків, до відповідальності притягнуто близько 600 осіб.

31–річний чоловік чергував на дорозі до селища Щурове, де з іншими учасниками незаконного збройного формування перевіряв автотранспорт.

З 15 липня правоохоронці несуть службу в посиленому варіанті. У день виборів на охорону громадського порядку в Донецькій області буде задіяно близько 5 тисяч співробітників органів МВС.

За добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 161 повідомлення, 10 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Сюжети про роботу правоохоронців Слов'янська та області.

Робота поліцейських націлена на попередження правопорушень та оперативне реагування на всі звернення громадян стосовно неправомірних дій під час виборів. Завдання поліцейських - забезпечити вільне волевиявлення громадян та публічну безпеку під час виборчого процесу.

Наїзд стався, коли чоловік перебігав дорогу у невстановленому місці.

Згортки із забороненою речовиною були вилучені поліцейськими у результаті перевірки автотранспорту.

120 кущів конопель вилучили співробітники поліції на городі у місцевого мешканця. Наркопосів зростав серед кукурудзи.

За фактами порушень слідчими підрозділами розпочато 15 кримінальних проваджень. З них чотири – за підкуп виборців.

За добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 159 повідомлень, 10 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета