Правоохоронці вивчали міри особистої безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та порядок дій у разі загрози терористичного акту, вчились надавати першу домедичну допомогу громадянам.

07.10.2018 року, о 05:37 до чергової частини Слов’янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло повідомлення про те, що на дорозі поміж домами № 4 та 6 по вул. Короленка м. Слов’янська, виявлено чоловіка з колото-різаними ранами тулубу.

До чергової частини Слов'янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 112 повідомлення, 8 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Чоловіки "охороняли" в'їзди до міста та перевіряли автотранспорт, за що отримували гроші й сухпайки.

Разом з керівником Слов'янського відділу поліції Анатолієм Ковальчуком підлітки підвели підсумки своє діяльності, провели вибори лідерів молодіжної організації та отримали посвідчення лігівців.

Крадіжка відбувалась з камери схову магазину. Наряд групи реагування встановив прикмети підозрюваного та затримав його при обслідуванні прилеглої території.

Флікери - це значки або наклейки, які відбивають світло в темряві та допомагають побачити пішохода у нічний час.

Літній житель міста, знаходився на зупиночному пункті, при наближенні потягу опинився під його колесами.

До чергової частини Слов'янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 170 повідомлень, 12 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Про це йшлось на робочій нараді, що проходила за участю представників Головного управління нацполіції області, Управління патрульної поліції та Національної гвардії України.

Здобиччю правопорушників стали блоки з сигаретами, які вони планували поділити між собою.

Прихильники концепції дотримуються головних принципів: вони свідомо не порушують закон, допомагають правоохоронцям у разі необхідності та з повагою ставляться до їх роботи.

Ним може стати і житель або жителька Донеччини. Якщо ви знаєте того, хто не нехтує правилами дорожнього руху, має захоплюючу історію та значний водійський досвід, допоможіть поліції відзначити такого героя.

Канабіс, що місцеві жителі приготували для власного вживання, вилучався правоохоронцями під час обшуку, при патрулюванні та реагуванні на повідомлення громадян.

До чергової частини Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 165 повідомлення, 12 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета