Тільки в поліції Слов'янська працює близько вісімдесяти жінок, понад півсотні з них є атестованими працівниками. Нарівні з чоловіками вони дбають про безпеку людей та правопорядок.

Під час зустрічі обговорили питання налагодження взаємодії щодо реагування на правопорушення в громадських місцях та охорони публічної безпеки і порядку на території міста. Також розглянули можливість створення на базі приватних охоронних фірм громадських формувань.

Організатори: Донецький юридичний інститут МВС України за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Партнером заходу є Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

Під час зустрічі з учнями Лозовського навчально-виховного комплексу поліцейський офіцер громади капітан Володимир Гладкоскок розповів дітям про важливість дотримання безпечної поведінки на проїжджій частині та відповідальність за порушення ПДР.

До чергових частин поліції надійшло 137 повідомлень, 24 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

2 березня Верховна Рада України ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

Цілеспрямована, енергійна, рішуча, і в той же час відкрита, доброзичлива та жіночна – все це про старшого дільничного офіцера поліції Ірину. Ефективність поліції багато в чому залежить від допомоги населення і партнерства з ним. Ці відносини вона будує щодня, без вихідних.

Поліцейські обговорили методики налагодження кризових ситуацій у натовпі та тактику спілкування з людьми, які знаходяться у важкому психологічному стані.

Прилеглу територію та автомобіль обстежили вибухотехніки разом із поліцейськими кінологами. Подію кваліфіковано, як завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян та знищення об'єктів власності.

Вночі на території міста скоєно крадіжку з автомобілю, який залишили на ніч поблизу житлового будинку. Жертвою злодіїв став господар автівки, яка не обладнана сигналізацією.

До чергових частин поліції надійшло 117 повідомлень, 17 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 2 березня, під час інтерв’ю Дмитру Гордону, коментуючи ефективність фотовідеофіксації на дорогах України.

Під приводом виплати грошового призу зловмисник дізнався, де чоловік зберігає гроші, після чого заволодів ними та зник.

Поліцейські оголосили заочну підозру працівникам терористичного «МГБ ДНР»: «оперуповноваженому» та двом конвоїрам в’язниці «Ізоляція». Фігуранти незаконно позбавляли цивільних громадян волі та катували.

Про це 2 березня заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону.

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"