За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 134 повідомлення, 7 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Сюжети про роботу співробітників Слов’янського відділу поліції та правоохоронців регіону.

З них більше 20 керували транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння. Надалі міру покарання п'яним водіям визначить суд.

У школі № 18 відбувся профорієнтаційний захід для учнів 11 класу. Із своєю роботою підлітків ознайомили співробітники ювенальної превенції, а курсанти Донецького юридичного інституту ділились своїми враженнями від навчання та надавали поради майбутнім абітурієнтам.

Минулого тижня до чергових частин Слов'янського відділу та Лиманського відділення поліції надійшло 1057 повідомлень, 56 з них мали ознаки кримінальних правопорушень.

На даний час до МВС України та Національної поліції України надійшло 91 повідомлення від громадян та громадських організацій щодо порушень виборчого законодавства. За наслідками їхнього розгляду вже складено 30 адміністративних протоколів та зареєстровано два кримінальних провадження за ст.296 «Хуліганство».

Сьогодні на Донеччині очікуються складні погодні умови, мокрий сніг з налипанням, на дорогах можлива ожеледиця. Закликаємо водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

За минулу добу в чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 119 повідомлень, 9 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

На Водохреща співробітники поліції несли службу у місцях проведення релігійних заходів, патрулювали територію обслуговування та чергували на блокпостах.

До чергової частини Слов'янського відділу поліції ГУНП в Донецькій області надійшло 131 повідомлення, 4 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

18-19 січня відбудуться релігійні заходи у 59 храмах, соборах Слов`янського та Лиманського районах і Лаврі, а на 10 водоймах – водохресні купання. Орієнтовна кількість відвідувачів - 5 тисяч. Біля культових споруд та місць, обладнаних для купання, цілодобово чергуватимуть наряди поліції.

В одних випадках бути зразковими батьками дорослим заважав алкоголь, в інших - незнання того чим займаються їх діти під час навчального процесу та, як вони проводять своє дозвілля.

В гуртожитку енергобудівного технікуму з’явилася перша табличка із закликом підтримати поліцейських, дотримуватися закону та поважати свою країну. Кожен мешканець тепер знатиме, що саме тут довіряють та взаємодіють із поліцією.

Серед таких ресурсів, один з відомих новинних сайтів міста Маріуполь та декілька державних закладів освіти. Таким чином зловмисники намагалися поквитатися із своїми конкурентами та перевірити сайти на витривалість. Наразі молодикам загрожує до шести років ув’язнення.

За перші два тижні 2019 року до колл-центру поліції Донеччини звернулися більше 14 тисяч громадян. Більшість викликів не пов’язана зі злочинами. Люди просили у поліції допомоги у пошуках зниклих дітей, через потрапляння у снігові замети, повідомляли про виявлення зброї.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета