Нормативи стрільби на час – за 5 секунд потрібно зробити три влучних постріли в мішень. Поліцейські показували свою майстерність у влучній стрільбі з пістолета «Макарова».

50-річний чоловік ховав магазин до автомата Калашникова з набоями серед особистих речей. Тепер йому загрожує до 3 років позбавлення волі.

Майже півтисячі правоохоронців дбатимуть про безпеку школярів в останній день занять. Крім того, наряди поліцейських та нацгвардійців патрулюватимуть вулиці та публічні місця у всіх населених пунктах області.

«Поважай країну, дотримуйся закону, підтримуй поліцію» - відзнаку такого змісту вручили поліцейські колективу Центрального ринку на знак подяки за підтримку та взаємодію.

Мешканці міста розповідали про свій досвід спілкування із місцевими правоохоронцями, який, в основному, був позитивним. А також висловлювали своє бажання співпрацювати з правоохоронцями для покращення ситуації у місті.

До чергової частини Слов'янського ВП ГУНП в Донецькій області надійшло 173 повідомлення, 11 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Полковник поліції Алєксєєнко спілкуватиметься з місцевими мешканцями 29 травня у Слов'янському відділі поліції.

Поліцейські разом з іншими мешканцями міста поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченко.

Найчастіше зловмисники викрадали автомобілі з дворів багатоповерхівок, де власники залишали їх на ніч без нагляду. З охоронюваних автостоянок та паркінгів в цьому році не скоєно жодного угону.

"Вирішив забрати про всяк випадок" - так пояснив правоохоронцям 42-річний чоловік, який приніс цинк з боєприпасами до свого житла.

В результаті зіткнення був травмований 55-річний мешканець Луганщини.

Мета – убезпечити пасажирів та запобігти витоку нелегальної зброї до мирних областей.

Співробітники Слов'янського ВП розповіли про роботу за 4 місяці 2019 року за такими напрямками, як організація служби на блокпостах, реагування на повідомлення громадян, забезпечення безпеки дорожнього руху, збереження майна громадян, захист дітей від протиправних посягань.

До чергової частини Слов'янського ВП ГУНП в Донецькій області надійшло 192 повідомлення, 15 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

Сюжет телеканалу "С Плюс" - Боротьба із вуличною рекламою наркотиків у Слов'янську.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета