У 42 - річного чоловіка було виявлено амфетамін та первитин. Вилучене направлено на експертизу.

Ювенальна превенція поліції Донеччини разом з командою громадської організації «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» та Children’s Cop оголошує конкурс у рамках проєкту «Простір миру та безпеки».

В чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 166 повідомлень, 16 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Події шестирічної давності увійшли до національного літопису трагедією, що обірвала життя дванадцяти правоохоронців, серед яких був і генерал-майор Сергій Кульчицький. Сьогодні на меморіал їхньої пам’яті поклали квіти рідні та правоохоронці з різних областей.

Камери встановлені в місті Києві та на автомагістралях Київської області у місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками. В подальшому вони поступово будуть встановлюватися по всій Україні.

Ним став Станіслав Ярун з Маріуполя, студент 4 курсу факультету «Права та соціального управління» Донецького державного університету управління. Вітаємо!

53-річній мешканець Лиману за місцем свого мешкання зберігав та збував метадон. Поліцейські задокументували його діяльність. Ведеться слідство.

За безперешкодне оформлення закордонних паспортів начальниця Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради Слов’янського району вимагала та отримала 15 тисяч гривень.

В чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 174 повідомлення, 9 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Було встановлено, що до злочину причетний 18-річний мешканець села Торське, який проник до домоволодіння потерпілої та заволодів її майном.

Комісар у Донецькій області міжнародної організації Українська служба порятунку 911 передав засоби індивідуального захисту для особового складу слов’янської поліції, який залучається до виконання завдань щодо попередження поширення респіраторні хвороби COVID-19.

Утилізація проводилась згідно з рішеннями Словянського міськрайонного суду. Серед вилученого – методон, марихуана та опій ацетильований.

«Ви переможець, у нас найдешевший товар, з вашої картки шахраї намагаються зняти гроші» – приблизно з таких слів починається більшість афер. Хоча і загальна кількість потерпілих від аферистів зменшується, наші громадяни, як і раніше продовжують потрапляти на шахрайські схеми зловмисників.

Нагадуємо, що у зв’язку із заходами із запобігання поширенню корона вірусної хвороби тимчасово обмежено прийом громадян у підрозділах поліції. Прийом звернень і запитів здійснюватиметься виключно з використанням телекомунікаційних засобів та поштових відправлень.

В чергову частину Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 124 повідомлення, 8 - з них з ознаками кримінального правопорушення.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета